KURUMSAL

Çınar Vinç

Çınar Vinç olarak, sizlere sunduğumuz hizmetin kaliteli bir şekilde sağlanabilmesi adına, sürekli bir kontrol mekanizması kurmuş durumdayız ve bunu düzenli bir şekilde işletmekteyiz.

Kaliteli hizmetin sizler için her zaman ulaşılabilir bir halde olması, bizimle çalışma yapmış çözüm ortaklarımızın referansları ve geçmiş dönem çalışmalarımızla da sabittir.

Hem farklı çalışma alanları, hem de bu alanlar içerisinde alınması gereken güvenlik önlemleri ve yapılması gereken planlamalar konusunda sizlere pek çok konuda yardımcı olmaktayız.

Özellikle de olmazsa olmazlarımızdan birisi olarak tanımlayabileceğmiiz güvenlik için yaptığımız çalışmaların her birisi, hem çevre güvenliğini hem de çalışan sağlığını güvence altına almak, iş ve makine kazalarını engellemek üzerine kuruludur.

Eğer çözüm ortağı olarak güvenilir, hızlı ve sorunsuz bir firma arıyorsanız, Çınar Vinç ile iletişime geçebilirsiniz.

Vizyonumuz;

Müşteri, ve çalışanına artı değer sağlayan, kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine sadık, güvenilirliği, kalite yönetimi, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.

Misyonumuz;

Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak

İyi bir çalışma süreci planlamak, yürütebilmek ve en sonunda da bunun başarıyla sonlanmasını sağlamak, her işletmenin esas amaçları arasında yer almaktadır. Bu esnada yaptığınız planlama ve organizasyon konusundaki becerilerinizin yanı sıra kullandığınız araçların da oldukça önemli bir yer tuttuğunu hatırlatmak isteriz.

Çınar Vinç
Yönetim Kurulu Başkanlığı
ÇINAR VİNÇ
  • Horozluhan Mah. Güven Caddesi No: 50 Zafer Sanayi Selçuklu - KONYA

  • 0 332 248 44 88
  • 0 332 248 44 88
  • ihsan@cinarvinc.com
  • bilgi@cinarvinc.com
Copyright 2019 Çınar Vinç - Tüm Hakları Saklıdır.

ARA

ARA